Bitfinex Securities Platformu
Tahvil alım satımının yeni merkezi
Bitfinex Securities Ltd. (210540900068), tokenize edilmiş özkaynaklara, tahvillere ve yatırım fonlarına erişmek adına modern yatırımcılara benzersiz bir yol sunmak için sektör öncüsü deneyimimizden, bilgimizden ve alım satım motorumuzdan yararlanır.
Bitfinex Securities Platformu

Birinci sınıf sermaye piyasaları

Bitfinex Securities Ltd. (210540900068) sınıfının en iyisi alım satım teknolojisi ve sektörde lider likidite ile yılın 365 günü 7/24 erişilebilecek bir platform sunarak tahvil alım satımını modernleştirmeyi hedefler. Blok zinciri teknolojisinin gücünden yararlanarak tokenize edilmiş tahvillere erişmek ve bu tahvilleri alıp satmak isteyenler için birinci sınıf alım satım deneyimi sağlayacağız.

Tahvil token'ları onaylanan taraflar ve yerler arasında transfer edilebilir. Bitfinex Securities platformunu kullanan yatırımcılar ve ihraççılar, sermaye tedarik etme ve geleneksel piyasalarda yatırım ürünlerinin alım satımı ile ilgili verimliliği artırabilecek (hız, şeffaflık ve sağlamlık) ve maliyetleri düşürebilecek.

Birinci sınıf sermaye piyasaları

Teklifler

Güncel Listeleme

Blockstream Mining Note (BMN)

Blockstream Mining Note (BMN)

Blockstream Mining Note (BMN), Liquid Network'te yayınlanan bir güvenlik tokenın ek likiditesi ile yatırımcılara Bitcoin madenciliğini teşhir etme imkanı sunar. Madenciliğe katılmayı kolaylaştırmanın ve yatırımcılar için riskleri azaltmanın yanı sıra BMN, Bitcoin'in güvenlik ve sansür direncini de güçlendiriyor.

advantages.title

  • advantages.item-0
  • advantages.item-1
  • advantages.item-2
  • advantages.item-3
  • advantages.item-4
  • advantages.item-5
  • advantages.item-6

Tokenize Edilmiş Özkaynaklar

Bitfinex Securities Ltd. yatırımcılara ve ihraççılara, tokenize edilmiş şirket hisseleri ile sermaye artırmak ve alım satım için kamuya sunmak üzere düzenlenmiş, verimli ve global bir çözüm sunar.

Tokenize Edilmiş Özkaynaklar

Tokenize Edilmiş Borç

Geleneksel borç verenlerin geleneksel verimsizliklerini ortadan kaldıran ve Bitfinex Securities Ltd. üzerinden sunulan tokenize edilmiş borç; hızlı, transfer dilebilir ve mevzuatlara uygundur. Mevcut sermaye piyasalarından yeterince yararlanamayan kuruluşların 7/24 borç ihracı olanaklarına erişmesini sağlar.

Tokenize Edilmiş Borç

Tokenize Edilmiş Fonlar

Bitfinex Securities Ltd., portföylerine alfa oluşturma ve çeşitlilik katmak isteyen nitelikli fon yöneticileri ve yatırımcılar arasında, regüle edilmiş bir köprü oluşturur. Bu, fon yöneticilerine Bitfinex Securities platformunda kullanılmak üzere yatırımcılardan sermaye toplayabilecekleri veya regüle edilmiş platformlarda yatırım yapmak üzere fonları başka yerlere taşıma onayı alabilecekleri bir portal sunar.

Tokenize Edilmiş Fonlar
Sermaye Tedarik Etme

Sermaye Tedarik Etme

Bitfinex Securities Ltd. şirketinin alım satım sürecine girişini takip ederek dünyanın en önemli ve en likit platformundan sermayeye erişim sağlayın.

Çözümümüz; sermaye tedarik etmek, faaliyetlerini genişletmek, gelişmek ve büyümek isteyen şirketler için benzersiz bir yol sunmayı amaçlar. Gruptaki bazı şirketlerde kripto para alım satımında global lider olarak edinilen muazzam deneyimden yararlanarak hepsi bir arada platformumuz ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için son derece uygun bir konumdayız.

Sermaye Tedarik Etme
Sermaye Tedarik Etme

İlk günden itibaren listeleme ekibimiz, sermaye tedarik etme ihtiyaçlarınızı tanımlamak üzere özel bir keşif toplantısı sunacaktır. Bu noktadan sonra, sermaye tedarik etme çalışmalarınıza katkı sunmak isteyen yatırımcılar için birinci sınıf ve kolay tanıtım deneyimi gerçekleştirilecektir.

Düzenleyici kurumumuz olan Astana Financial Services Authority'nin (210540900068) gerekli gördüğü, güçlü KYC ve AML kontrolleri dahil olmak üzere ilgili tüm mevzuat gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Bununla birlikte, en yeni teknolojileri ve gelişmeleri kullanarak bir ürünü, sermaye tedarik etme platformunuzun verimliliğini olumsuz şekilde etkilemeden, düşük maliyetle sağlayabiliriz.

Ekiple

gereksinimleriniz hakkında görüşün

Ekiple

Listelenen bazı tahvillerin eşler arası alım satımını ve ilgili hizmetleri sağlayan Bitfinex platformu Bitfinex Securities Ltd. tarafından işletilir. Tahvil alım satımı ve diğer hizmetler hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bitfinex Securities Ltd., bazı tokenize edilmiş tahvillerin ihraççıları tarafından doğrudan satılması için Bitfinex platformunu da işletir. Bununla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.